Chcete si svůj domov proměnit tak, abyste spokojeně žili v bytě, který

 s nadšením ukážete i ostatním?

No jo, jenže taková rekonstrukce bude mega náročná, říkáte si, nemusí to tak být. Nevím, kde nakupovat nábytek, nevím, kde sehnat truhláře, řemeslníky, nebo kde mám najít inspiraci pro můj byt? Tak přesně to tu najdete. Změňte s Kalkulačkou svůj velký sen o milovaném domově v konkrétní plán.

Pomůže vám na začátku rekonstrukci správně udělat první krok, utříbit si myšlenky a najít přehledný zdroj zkušených a poctivých řemeslníků i nábytku.

A co vám nabízím?

Nabízený pomocník se jmenuje Kalkulačka na interiéry a stane se Vaším prvním odvážným krokem při rekonstrukci vašeho domova. A jak?

  • Kalkulačka na interiéry je ve formálu pro excel -.xls. Upravujte vámi vložené produkty do té doby, než budete spokojeni s cenou za kompletní rekonstrukci. Sami si tedy určíte, kolik zaplatíte za proměnu vašeho domova.

  • Získáte seznam až 150 odkazů na designová studia a portály, kde můžete nakupovat nádherné designové kousky, skoro pro každý rozpočet, malý i velký!

  • Zjistíte, jak rychle a efektivně najdete dobré a spolehlivé řemeslníky, s referencemi a výborným hodnocením v Praze i okolí 

Připravte si úplný rozpočet, přesný plán pro rekonstrukci, místa kde a co koupíte k vám domů, odvahu a pusťte se do díla!

Chcete vědět...

K čemu vám bude Kalkulačka, jak vám pomůže?

MNOŽSTVÍ INSPIRACE, ZE KTERÉ SI SEDNETE NA ZADEK

Jak se začít zajímat o interiéry a kde hledat designéry?

Kde hledat skvělý design, kam na něj chodit v Praze, jsem sbírala a prověřovala více než 7 let. Vám jej poskytnu jako bonus ke Kalkulačce.

RODINNÉ A MENŠÍ BYTY I JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI

Použijete ji úspěšně na rekonstrukce od jedné místnosti až po celý rodinný byt. 

ŘEMESLNÍCI

Řemeslníci ... věřím, že pokud to není vaší profesí, tak budete mít problém hledat ty dobré.

 

A nebo nebudete, protože vám ukáži, kde přesně je hledat.

PŘED OBJEDNÁNÍM ARCHIEKTA ČI DESIGNÉRA

Připravou rozpočtu sami pro sebe si budete jisti, že na projekt od architekta máte peníze.

Řeknete mu finanční strop, a budete mít klid, že na vše zbudou peníze.

váš domov, váš život

Představte si, jak jdete svým bytem, a vaše oči sem a tam spočinou na krásných detailech a vaše radost se jen znásobuje, protože víte, že konečně je to jak si přejete vy.

Představte si, že chcete a máte finance na proměnu, rekonstrukci. Dnes se rozhodnete, tak a začnu a tady před vámi najdete plán, kde hledat inspiraci, kde rovnou koupit nábytek a kde si objednat či najít truhláře i s aktuálními referencemi od jiných klientů.

A pak si představte, jak během víkendu naplánujete rekonstrukci. Vše zajistíte, připravíte a jen si vyberete ve vašem kalendáři datum, naplánujete schůzky a řemeslníkům, případně architektovi oznámíte začátek rekonstrukce.

Splňte si sen a nechte váš domov a jeho interiér ukázat, jak šťastní jste i vy uvnitř. Štěstí je totiž, když jste uvnitř, i vně spokojení, klidní a šťastní.

A tady se na mě můžete podívat ve videu:

Kdo jsem?

Jmenuji se Leila, a interiéry navrhuji už pátým rokem a abych všemu na stavbě rozuměla, vystudovala jsem ČVUT, fakultu Architektury, obor Architektura a Urbanismus, jsem tedy přímo architekt. 

 

Poté jsem se rozhodla zaměřit na interiéry, protože tam je vidět a možné uplatnit, co nejvíce kreativního myšlení a smyslu pro proporce.  A také protože mě to velmi baví!

Je Kalkulačka interiérů pro vás?

  • Rádi byste si vytvořili nádherný interiér sami a podle sebe. 

  • Věříte si a víte, že potřebnou rekonstrukci vašeho domova chcete, jen nevíte, kde začít, kde najdete řemeslníky, truhláře, a kde objednat designový nábytek.

  • Pokud plánujete objednání šikovného interiérového designéra, budete před začátkem spolupráce vědět, kolik potřebujete peněz.

 

  • Jste velmi tvořiví, máte vytrvalé odhodlání, velké nadšení vytvářet a s radostí proměňovat svoje okolí, především svůj byt.

 

Víte, že místo, kde žijeme, odráží to kdo jsme?  

Potřebujete být odborní profíci v Excelu a složitých počítačích?

Ne, vše je pro vás do puntíku připravené a vy si v něm jenom vyplňujete kolonky a ceny. V přehledné tabulce máte i ucelený návod, jak na to, takže se neztratíte.

K čemu vám Kalkulačka bude?

Budete se moci jednoduše podívat, kde a jakým způsobem můžete snadno ušetřit, a na co vám naopak peníze zbývají. Uvidíte ihned, zda na rekonstrukci máte peníze.

Zjistíte, kde najít schopné řemeslníky a jak je poptávat hromadně a v klidu. A hlavně! Budete mít přesně naplánované předem, co je potřeba objednat, a vaše rekonstrukce domova bude probíhat v hladce. :)

Kolik Kalkulačka stojí?

Kalkulačka stojí 650 Kč, což je jako jedno nové tričko, které třeba časem ani nosit nebudete. :D

 

#TIP: Ne nadarmo vždy platí: Dvakrát měř, jednou řež.

 

Čas, který díky naplánování a připravenosti získáte, budete moci strávit na odpoledním příjemném dortíku s kamarádkou ukazováním zajímavých fotek, před a po proměně rekonstrukce. 

Je to těžké?

Vaším jediným a lehkým úkolem při rekonstrukci bude správně zkopírovat jména produktů z eshopů a jejich přesné ceny do tabulky.

 

Před tím i sepsat pár stručných řádků, jako poptávku pro kvalitní řemeslníky.

Uvnitř Kalkulačky potkáte:

NÁVOD JAK ZAČÍT REKONSTRUKCI

autorka projektu Finanční kompas

Pavla Matěnová

Červen 20, 2019

Jednoduchá a velmi praktická pomůcka na přípravu rozpočtu rekonstrukce. Jednoduše si vyplním předepsaná pole a díky Leile vím, že na žádnou položku nezapomenu.

 

Kéž by mi takto někdo našeptával, když jsem dělala první (nebo i kteroukoli další :) rekonstrukci bytu. Ušetřilo by mi to spoustu času. Díky!

fotografka, cestovatelka, lektorka 

Marcela Mišová

Březen 20, 2019

Splnila moje očakávania. Výborný nástroj. Vrelá vďaka.

 

Poslúži určite nielen takým ako som ja, pre ktorých naplánovať jednotlivé kroky a položky predstavuje zdolať minimálne Mount Everest.

 

Precízne predpripravené na jednoduché vyhľadávanie produktov, intuitivne Vás vedie jednotlivými položkami v izbách,  zľahka Vás inšpiruje a hlavne nezabudnete, čo vlastne potrebujete.

 

Spálňu mám za sebou. A nechce sa mi veriť, že sa úprimne teším sa na ďalšie izby. 

majitelka ve společnosti Miracle salon

Lenka Pokorná

Leden 14, 2019

Kalkulačka je skvělá v tom, že v ní je pamatováno na spoustu věcí, na které bychom jinak s přítelem při rekonstrukci naší ložnice zapomněli (např. lustr :D a jiné věci, které jsou pro nás tak samozřejmé, že je opomíjíme).

 

Veškeré věci jsou pohromadě na jednom místě a průběžně si pořád můžeme kontrolovat, jak jsme na tom finančně.

 

Kalkulačka je zpracována velmi intuitivně, takže je velmi snadné s ní pracovat i pro někoho, kdo není technicky úplně zdatný :).

 

Díky Kalkulačce jsme si ušetřili spoustu práce a času a také jsme zjistili, že nám zbude i finanční rezerva. Rozhodně tuto Kalkulačku doporučuji každému, kdo se chystá na rekonstrukci svépomocí.

K produktu dostanete i bonusy navíc:

#BONUS 1

Checklist úkolů před proměnou vašeho milovaného domova

Což je skvělý seznam jasných úkolů, které je dobré splnit před začátkem plánování rekonstrukce.​

#BONUS 2

Krásná místa, kam si můžete dojít pro zajímavou inspiraci

Vybrala jsem ty, kde získáte nejvíce inspirace, a poté i skvělých nápadů do svého projektu. Nezapomeňte si sebou vzít kvalitní foťák na focení!

#BONUS 3

Tipy, kam se můžete jít podívat na moderní a duši potěšující design a načerpat cenné informace

V tomto seznamu najdete ty nejzajímavější tipy, kam se jít podívat na design a architekturu.

#BONUS 4

Komplexní seznam, který vám pomůže najít ty nejlepší kusy nábytku k vám domů

Abyste měli vše po hromadě a šetřili váš drahocenný čas! Na těchto odkazech (150 odkazů) můžete vybírat produkty, které později umístíte do své Kalkulačky. A které jsou božsky krásné!

Elektronický dokument nezabere místo v poličce, nepošpiní se, neztratíte ho a šetříte životní prostředí.

Mým velkým přáním je abyste byli mile překvapeni a spokojeni. Pokud se tak nestane nabízený produkt máte úplně zdarma, garantuji vám rychlé vrácení peněz do 15 dnů od zakoupení v případě nespokojenosti.

Vrátím vám všechny peníze na účet, v plné výši, bez storno poplatků, pokud nebudete spokojení.

Tento digi produkt stojí 650 Kč.

V této ceně je i doživotní aktualizace produktu, které vám budu zasílat na vámi zadaný email. :)